» » На сесії перейменували вулицю на честь воїна-земляка і збільшили фінансування на благоустрій, вторинну ланку медицини та оборонну роботу

На сесії перейменували вулицю на честь воїна-земляка і збільшили фінансування на благоустрій, вторинну ланку медицини та оборонну роботу

Відбулося чергове засідання сесії міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова. На початку зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які захищали Україну від російських окупантів.

Старості Тур`янського округу Олександру Артюшенку вручили відзнаку Корюківської військової районної адміністрації.

Одностайно депутатами було погоджено рішення про перейменування  однієї з вулиць у селі Сновське на честь воїна-земляка Юрія Клименка.

Серед інших питань депутати погодили збільшення статутного фонду комунальному підприємству «Сновська ЖЕД», внесли зміни до Статутів закладів освіти громади у зв’язку з  набуттям ними з наступного року фінансової автономії, внесли зміни до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи. До кінця 2023 року з бюджету громади планується витратити 2,25 млн грн на купівлю військовим паливно-мастильних матеріалів, дронів, відеокамер, автомобіля та інших необхідних для оборони кордону засобів.

У рамках діючої Програми міської ради з місцевого бюджету було виділено кошти депутатам на виконання їхніх повноважень у сумі 60 тис. грн та внесено зміни до цієї Програми, що викликало обговорення.

Присутній на сесії  протоієрей Андрій, настоятеля храму Преображення Господнього ПЦУ (м. Сновськ) подякував окремим депутатам та міському голові за підтримку розвитку  православної церкви України.

Збільшили фінансування Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги у Сновській громаді на 1,2 млн грн  для придбання лапароскопічної стійки для ЦРЛ.

Начальник відділу ЦНАП Лілія Терещенко поінформувала депутатів про те, що розпочалися підготовчі роботи з монтажу Дія Центру в Сновську, фінансування повністю відбувається за рахунок  коштів Швейцарії. А також запропонувала затвердити Перелік адмінпослуг у новій редакції, які надаватиме ЦНАП.  До нього додатково ввійдуть послуги у сфері будівництва, паспортні послуги та соціальні послуги для ветеранів війни. Загалом це 241 послуга.

Комунальні та земельні питання за пропозицією голів постійних депутатських комісій проголосували блоком,  адже вони детально обговорювалися перед сесією і запитань не виникало.

З останнім питанням порядку денного присутніх ознайомила секретар міської ради Наталія Авдієвська і  запропонувала депутатам направити звернення до Верховної Ради України та народного депутата України Максима Зуєва щодо проєкту Закону №10037 від 12.09.2023 року, який передбачає, що з 1 жовтня ПДФО з виплат військових буде спрямовано з місцевих бюджетів у державний. Також вона зачитала відповіді, які надійшли міській раді на попередні звернення від офісу Президента щодо тарифів на електроенергію та особливостей  оподаткування на період воєнного стану.

Загалом сесія пройшла злагоджено і швидко, з 25 депутатів міської ради участь у засіданнії взяли 18. На порядок денний сесії було винесено 25 проєктів рішень, всі вони  були підтримані майже одноголосно.  Ознайомитися з документами  можна на офіційному сайті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

На завершення засідання перед  депутатами виступив начальник юридичного відділу та взаємодії з правоохоронними органами Євгеній Шафрай і нагадав їм окремі норми законодавства, що стосуються депутатських повноважень: декларування доходів, звітування перед виборцями та встановлення годин прийому.

Відеозапис сесійного засідання

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю