» » На Сновщині буде реалізовано проєкт «Прозорість місцевих бюджетів»

На Сновщині буде реалізовано проєкт «Прозорість місцевих бюджетів»

Експерт Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” Микола Орлов 8 червня презентував в рамках реалізації компоненту Програми #DOBRE проєкт «Прозорість місцевих бюджетів». Участь у заході взяли перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, керівництво фінвідділу міської ради, депутати, представників громадських організацій, ЗМІ та Молодіжної ради. Метою заходу було ознайомити присутніх із основними етапами реалізації цього проєкту, який передбачає підвищення рівня прозорості бюджетного процесу та участі членів громади у ньому.

Зазначимо, що Сновська громада не є новачком у програмах, що виконуються за підтримки Глобал Ком’юнітіз (Global Communities). Так, у 2018-2020 роках у громаді успішно було реалізовано проєкт “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині” (ДІЄМО), одним з компонентом якого також було створення «Бюджету для громадян» та проведення інформаційної компанії з його розповсюдження.

У громаді будуть створені робочі групи з питань підвищення прозорості бюджетного процесу

Реалізація проєкту «Прозорість місцевих бюджетів» дозволить громадськості активно долучатися до бюджетного процесу, а «бюджет для громадян» дасть більш чітке розуміння про складові міського бюджету, хід його розробки та виконання.

Даний захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради