» » На Сновщині працював мобільний аптечний пункт

На Сновщині працював мобільний аптечний пункт

У п’ятницю, 14 червня, у селах Хотуничі, Петрівка, Стара Рудня, Смяч, Заріччя працював мобільний аптечний пункт.

Більшість наших сіл не мають аптек. Людям доводиться їздити за ліками у центр громади, що незручно, а дехто взагалі не має такої можливості.  Мобільна аптека  – це автівка з необхідним обладнанням для зберігання препаратів і, звісно ж, самі ліки. Відпускаються як безрецептурні, так і рецептурні ліки. Всі рецептурні препарати відпускають за паперовими та електронними рецептами. У мобільному аптечному пункті можна отримати лікарські засоби, які підлягають відшкодуванню за державні кошти за програмою “Доступні ліки”.

Перший виїзд аптеки на колесах отримав багато позитивних відгуків від сільських жителів. Ця практика буде продовжена і надалі у всіх селах Сновської громади.

Рекомендуємо населенню заздалегідь звертатися до сімейних лікарів за отриманням електронних рецептів для придбання ліків зі знижками за програмою «Доступні ліки».

Старости вищезазначених сіл висловлюють слова щирої вдячності за цю корисну ініціативу та увагу до проблем мешканців прикордонних старостатів!

Ініціатива стала можливою завдяки співпраці Сновської міської ради, КНП «Сновський ЦПМД», Корюківської райдержадміністрації та Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради