» » На Сновщині розпочав свою роботу клуб для людей похилого віку

На Сновщині розпочав свою роботу клуб для людей похилого віку

Шановні жителі громади!

На базі Простору Активного Довголіття Територіального центру соціального обслуговування розпочало свою роботу нове об’єднання – клуб для людей похилого віку. Його робота буде спрямована на організацію активного та креативного дозвілля людей пенсійного віку з  метою розширити коло спілкування, знайти підтримку, навчити новим знанням та навичкам, розкрити приховані таланти.  Цільова аудиторія – люди похилого віку, пенсіонери громади.

Перша зустріч відбулася 26 вересня. Усі, хто завітав до нас отримали заряд позитивних емоцій, та здобули віру, що чарівна осінь приносить із собою зовсім не старість, а безцінну мудрість.

Гарний настрій та неймовірне враження від виступу подарували присутнім чоловічий ансамбль народного хорового колективу «Спадщина» Сновського Будинку культури, керівник якого Оксана Бондаревська. За що їм всі дуже вдячні.

На другу зустріч у суботу 30 жовтня завітало 25 учасників та учасниць, які обрали назву клубу – “Від серця до серця”. Ознайомлювалися, вибирали таланти, співали Караоке, провели майстер клас по танцю “Краков’як”, читали вірші, гуморески, Михайло Волокушин виконав пісню “Живи мій день” та “Ярмарок”.

Наступна зустріч запланована на 7 жовтня.

Двері нашого об’єднання відкриті для всіх бажаючих. Підтримуймо одне одного у цей непростий час, збагачуймо своїм спілкуванням. І в вас, і в нас хай буде міцне здоров’я, добро та мирне небо!

 

Організатор культурно-дозволевої діяльності

 КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”

Наталія Волокушина