» » На Сновщині триває вакцинація від коронавірусу

На Сновщині триває вакцинація від коронавірусу

Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена ШАРПАН, станом на 30 серпня медичним закладом вакциновано 1854 жителі громади. В достатній кількості на даний час  є  вакцини Астразенека та  Короновак.

Нагадаємо, що у Сновську тричі на тиждень працює центр масової вакцинації проти коронавірусу в приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою: м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Час роботи: у середу і п’ятницю з 13-00 до 16-00, у неділю – з 9-00 до 12-00. Вакцинація БЕЗКОШТОВНА.

А також для зручності населення систематично проводяться виїзди в села громади з метою щеплення від коронавірусу. Зокрема, на минулому тижні в Жовіді та Нових Боровичах провакциновано 31 особа.

Бажаючим вакцинуватися необхідно бути в масці та мати при собі паспорт.

Медики попереджаютьь: при будь-яких ознаках нездужання (ознаки ГРВІ, підвищена температура тіла, кашель тощо) вакцинація не проводиться.

Детальнішу інформацію щодо щеплень можна отримати за телефонами реєстратури ЦПМД: (098)8865646, (098)8626857 або у свого сімейного лікаря.

Мета вакцинації – запобігти ускладненям від захворювання на коронавірусну хворобу.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю  

Оперативна інформація про поширення та профілактику COVID-19 в Україні – на офіційному сайті МОЗ.