» » На Сновщині відкрито Творчий хаб!

На Сновщині відкрито Творчий хаб!

В останній осінній день відбулася приємна подія в творчому осередку Сновщини: відкрився творчий хаб для жителів Сновської громади на базі міського Будинку культури. До заходу долучилася координаторка напрямку розвитку громадських організацій Програми DOBRE Наталія Висіканець, ініціатори та автори ідеї – учасники любительського об’єднання «Майстри Сновщини» на чолі з Ольгою Довбиш, а також  представники Громадської організації «Лампа», яка безпосередньо отримала перемогу та реалізувала грантовий проект – Ірина Мундурс та Олександр Гончаренко.

Привітати майстринь прийшли секретар Сновської міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, директор музичної школи ім. Н.Рахліна Лариса Сіренька, директор Сновського історичного музею Валентина Москаленко, директор Будинку культури Світлана Кушніренко.

Проект тривав 3 місяці. Загалом до проекту було залучено понад 400 жителів громади. Протягом дії проекту облаштовано зручний і затишний простір для майстрів, виготовлені виставкові вітрини та закуплено обладнання, проведено низку цікавих та насичених заходів (різноманітні майстер-класи, фото сесія для осіб з інвалідністю, тощо). А також ініціатори проекту скористались новим інструментом залучення громадян – місцеві ініціативи. В ході проекту було проведено опитування думки жителів громади щодо діяльності сфери культури, зібрано 100 підписів, проведено засідання «Круглого столу». Відділом культури і туризму розроблена «Програма розвитку культури та мистецтва у Сновській міській територіальній громаді на 2022-2025 роки», яка прийнята на черговій сесії міської ради 26.11.2021р.

Сновська міська рада висловлює слова щирої вдячності всім, хто долучився до реалізації даної громадської ініціативи. Це, звичайно, донор – Програма ДОБРЕ Голос громади у місцевому самоврядуванні, об’єднання «Майстри Сновщини», ГО «Лампа», відділ культури і туризму, Сновський будинок культури, всі організатори та учасники заходів. Адже такий прекрасний результат можна отримати лише завдяки тісній співпраці, коли кожен  професійно, з великою любов’ю робить справу, якою займається!

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

 

Діяльність відбувається в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».

 

Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю виконавців проекту «Творчий  хаб для жителів Сновської  МТГ» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

 

Ці заходи та інформаційні матеріали стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).