» » На Сновщині  відлунав перший дзвоник

На Сновщині  відлунав перший дзвоник

3 вересня заклади освіти Сновської ОТГ розпочали навчальний рік. Головною подією цього року є старт реформи «Нова українська школа», метою якої є створення нового освітнього середовища та нового змісту для учнів перших класів. Лінійки в закладах загальної середньої освіти відбулися святково та урочисто. Кращі здобувачі освіти отримали подарунки та подяки від міської ради та солодощі від почесних гостей. Як завжди це свято було зворушливим для 218 першокласників. Цього року вони розпочнуть навчання за Новим Державним Стандартом початкової освіти.

Новий 2018-2019 навчальний рік розпочався на Сновщині  для 2082 здобувачів освіти, з яких  786 учнів з сільської місцевості.

Секретар міської ради Наталія Самойлова  привітала з початком нового навчального року педагогічні колективи, учнів, їх батьків та рідних Сновської ЗОШ  І-ІІІст №2 та КЗ «Сновська ЗОШ – інтернат  І-ІІ ст. та побажала, щоб щасливим, мирним та щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів був новий навчальний рік.

Участь у святкових заходах з нагоди Дня знань на Сновщині також взяли голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, заступники очільників громади Іван Орда, Олена Коваленко, Сергій Силенок,  Володимир Карпенко, керівники структурних підрозділів міської ради, установ та організацій громади. У своїх виступах керівники висловили слова подяки педагогам і ветеранам за щоденну працю, за турботу про наших дітей, за навчання любити та поважати свою землю.

На завершення урочистих лінійок, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленьких першокласників, закликаючи школярів до класів на перший урок.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply