» » » На Сновщині  відзначили День Державного Прапора та 29-ту річницю незалежності України

На Сновщині  відзначили День Державного Прапора та 29-ту річницю незалежності України

З нагоди державних свят 23 серпня відбувся велопробіг «Об’єднанні прапором», участь у якому взяли члени Молодіжної ради  при міському голові. Супроводжували колону велосипедистів головний спеціаліст  сектору сімʼї, молоді та спорту Андрій Миргородський, працівники Сновського відділення поліції та медпрацівник. На кожному велосипеді урочисто майорів синьо-жовтий прапорець! Велопробіг стартував середмістям за маршрутом: вулиця Калініна, пам’ятник героям Небесної Сотні – Сновська гімназія, меморіальна дошка загиблому герою Максиму Авдієнку – вул. Чернігівська – вул. Незалежності – Центральна площа міста.

Святкова хода з державними прапорами України вулицями  міста вихованців спортивних шкіл громади та велопробіг завершилися біля пам’ятного знаку загиблим солдатам в роки Другої світової війни та стели «Захисникам України» у міському парку. Діти разом з керівництвом  громади та району  поклали  квіти на могили загиблих та вшанували їх хвилиною мовчання.

Надалі свято тривало на майданчику біля Сновського будинку культури.

Урочиста частина заходу розпочалася під спів солістки Сновського будинку культури Любов Насінник та танцювальної композиції вихованців зразкового танцювального колективу «Ягідки» (керівник – заслужений працівник культури Світлана Горбатович)

Під звуки гімну України міським головою Олександром Медведьовим, в.о.голови райдержадміністрації Володимиром Карпенко та офіцером мобілізаційного відділення Сновського військомату Олександром Клименко відбулось урочисте підняття Державного Прапора України.

У теплій атмосфері керівники громади та району привітали зі святами всіх присутніх. За доброю традицією відбулося вручення паспортів громадянина України. Шестеро дівчат та юнаків отримали свою ID-картку та подарунки від міського голови.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня незалежності України Почесними грамотами міської ради було нагороджено голів первинних організацій ветеранів сіл Жовідь та Старі Боровичі Тамару Бондар та Ніну Моцар.

Начальник відділу культури і туризму міської ради  Наталія Добненко спільно з працівниками бібліотечної системи оголосили переможців щорічного літературного конкурсу патріотичної поезії ім.Леоніда Тереховича. Цього  року на  конкурс були  представлені поезії  25  авторів  як  зі  Сновського  району,  так  із  Городнянського, Сосницького,  Бахмацького,  Корюківського,  міст  Чернігова,  Харкова  та  Нової  Каховки. За підсумками членів журі найбільшу кількість балів набрали Юлія Тимошенко  (м.Чернігів) у віковій  категорії від  18 до 35 років та  Тетяна  Куценко (м. Сновськ)  у номінації від  36  і  старші. Зачитали вірші переможців та подякували  всім учасникам  за  цікаві  роботи.

Святкова концертна програма «Квітуй у пісні Україно моя!» піднімала настрій всім відпочиваючим.

У захваті були діти від майстер-класів та презентації від майстрів ужиткового мистецтва, Сновської СЮТ,  Сновського ЦДтЮТ та майстринь Сновщини (О.Довбиш)

Цікавими стали для сновчан жартівливий  інтерактив від  Сновського історичного музею «Стань найкращим  «писарчуком» – отримай приз!», патріотичний прайм-тайм “Україна майбутнього” від Сновської центральної бібліотеки (марафон дитячих малюнків “Родина це вся Україна”, парад патріотичних ідей “Я люблю Україну, тому я…”, святкова акція “Україна – це ти”) та презентація дитячої музичної школи імені Н.Г.Рахліна «Музика нас єднає».

Сновська дитяча бібліотека представила аукціон цікавих повідомлень “Українці, що удосконалили світ”, відео-мандрівку “Вражаюча і загадкова моя Україна”, ерудит-вікторина “Я і Україна”.

Яскравими виступами порадували глядачів колективи і солісти Сновського  будинку культури, викладачі та вихованці музичної школи ім. Н.Рахліна.

Завершилися святкові заходи виконанням Державного Гімну України.

Тож свято Незалежності 2020 року вдалося на славу, хоча і не було таким масштабним як у попередні роки.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради