» » На Сновщині відзначили День Національної поліції України

На Сновщині відзначили День Національної поліції України

4 липня міський голова Олександр Медведьов  під час зустрічі  з нагоди Дня  Національної поліції України привітав особовий склад Сновського відділення поліції з професійним святом.

– Вам належить провідна роль у забезпеченні громадської безпеки та правопорядку, протидії злочинності, охороні та захисту прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі. Щиро дякую вам усім за нелегку працю, – привітав з професійним святом Олександр Олександрович  та побажав успіхів у професійній діяльності, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії благополуччя,  злагоди і мирного неба над Україною.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку та з нагоди Дня Національної поліції України Почесною грамотою міської ради нагороджено Олександра Пуся, лейтенанта поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Сновського відділення поліції Менського ВПГУНП та оголошено Подяку Сновської міської ради Вікторії Гордійко, майору поліції, заступнику начальника слідчого відділення Сновського відділення поліції Менського ВПГУНП.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної діяльності міської ради

Leave a Reply