» » На Сновщині завершується  розробка Програми з удосконалення послуги з управління твердими побутовими відходами

На Сновщині завершується  розробка Програми з удосконалення послуги з управління твердими побутовими відходами

У міській раді відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Програми з удосконалення послуги «Управління твердими побутовими відходами  у Сновській МТГна  2024 – 2028 роки» за участі секретаря міської ради Наталії Авдієвської.

Координувала зустріч  старший програмний спеціаліст Програми DOBRE Наталія Сафронова.

Культури поводження з ТПВ, утилізації сміття, його сортування та переробка, а також зменшення кількості стихійний сміттєзвалищ, формування екологічної свідомості у молодшого покоління громади, охоплення централізованим вивозом сміття  сільських населених пунктів громади за рахунок придбання сміттєвоза  – це основні пріоритети Програми. Документ ще раз переглянули внесли правки та уточнення. Також обговорили як буде проводитися моніторинг виконання Програми.

Начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Лариса Мартиненко представила учасникам засідання Комунікаційний план до Програми. Він передбачає протягом 5 років ряд інформаційних заходів, роз’яснювальних зустрічей, екоакцій, щоб навчити жителів громади культурі поводження з ТПВ. Наголос поставлено на заохоченні сновчан до компостування рештків рослинності, роздільного збору сміття та обов’язковому укладанні угод з КП «Сновська ЖЕД» на вивіз ТПВ.

Незабаром Програма в цілому  буде виставлена на громадське обговорення. Тож кожен із жителів громади має право висловити свої зауваження та пропозиції щодо удосконалення послуги уравління твердими побутовими відходами  у Сновській громаді.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю