» » На свято Трійці гостинна Сновська земля приймала прихильників української народної творчості з усієї області на дев’ятому фольклорному фестивалі-конкурсі ім.Василя Полевика.

На свято Трійці гостинна Сновська земля приймала прихильників української народної творчості з усієї області на дев’ятому фольклорному фестивалі-конкурсі ім.Василя Полевика.

На початку заходу всі учасники вшанували пам’ять знаного уродженця Сновщини. Біля будинку культури відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіальної дошки.

Протягом цілого дня 36 творчих колективів різного віку з усіх куточків Чернігівщини, яких об’єднує спільне захоплення українською народною піснею та багатими фольклорними традиціями рідного краю, демонстрували свої музичні виступи на сцені будинку культури та в с.Займище.
Урочисте дійство продовжилося на співочому полі в с.Займище, де були організовані майстер-класи, виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, спортивні змагання та інші ігрові заходи. Привітав учасників мистецького заходу міський голова Олександр Медведьов, який вручив подарунки та Почесну грамоту міської ради дитячому зразковому колективу «Світлячок» (керівник Сенченко Ольга) та оголосив Подяку міської ради солістці дитячого зразкового колективу Крот Крістіні за вагомий внесок у розвиток культури громади, популяризацію пісенних та обрядових традицій Сновщини. До привітань долучилися керівник Сновського відділення Чернігівського земляцтва в місті Києві Лариса Моцар, Почесний громадянин села Займище Леонід Смоляк.

Тут же на березі чарівної річки Снов було оголошено остаточні результати та нагороджено переможців конкурсу. Завершилось свято виступом солістів Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та шоу кульок гігантів студії «Ванільне небо».

Leave a Reply