» » На виконкомі внесли зміни до фінансових планів медичних закладів громади, а також надали матеріальну допомогу батькам чотирьох новонароджених

На виконкомі внесли зміни до фінансових планів медичних закладів громади, а також надали матеріальну допомогу батькам чотирьох новонароджених

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке 17 лютого провів міський голова Олександр Медведьов, було розглянуто 13 питань порядку денного.

Зважаючи на останні події в Україні перед початком засідання перед присутніми виступили військові. Командир військової частини А7333 Сергій ДАНИЛКО, який керує  штабом окремого батальйону ТрО розташованого у Корюківці, закликав старост і керівників організацій та установ громади сприяти в облаштуванні місця дислокації підрозділу, адже жителі Сновщини там також служать. Бійці ТрО – це місцеві жителі, які пройшли військову підготовку і у разі необхідності  охоронятимуть та захищатимуть свої населені пункти в складі Збройних Сил України.

До всіх присутніх у залі звернувся начальник Корюківського РТЦК та СП Ігор Батюк, який нагадав, що в Україні з 2014 року діє особливий стан. Наразі мобілізацію ніхто не оголошував, проте планово проводиться уточнення списків особового складу. Населенню варто зберігати спокій, не розповсюджувати недостовірну інформацію,не панікувати і нікуди не виїжджати. «Армія готова захищати кордони держави, всіх і кожного, якщо виникне така необхідність», – зазначив Ігор Батюк і  нагадав старостам про систему оповіщення жителів громади та необхідність сприяти центрам комплектування і соціальної підтримки у призові на службу в ЗСУ.

Роз’яснення введеного в дію Закону України «Про основи національного спротиву» надав заступник начальника Корюківського РТЦК та СП Віктор Зачепа.

Далі члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного. Було затверджено план заходів щодо збалансування бюджету Сновсьокї міської територіальної громади на 2022 рік з яким ознайомила заступник начальника фінвідділу міської ради Лілія Гребенюк. Внесли зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств первинної та вторинної ланки медицини.  Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій поінформувала присутніх про необхідність внесення змін до проєктної документації робочого проєкту в частині «Будівництво водопровідної мережі по вулицям Юрія Костюченка, Шевченка, Калініна та насосної станції над існуючою свердловиною в м.Сновськ Чернігівської області».

Члени виконкому розглянули Вимогу Державної екологічної інспекції, з якою ознайомив заступник міського голови Сергій Силенок. Вона, зокрема, стосується недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, спалювання сухої рослинності та стерні, передачу у власність або користування земельних ділянок, які знаходяться у водоохоронних зонах, самовільного видобування піску та торфу. Також документ вимагає  розробити програми з розвитку зелених зон населених пунктів та проводити природоохоронні заходи  щодо збереження земельних ресурсів.

На засіданні були надані дозволи жителям громади на обладнання проїзду, валку аварійних дерев, розчистку водойми у селі Смяч. Надано матеріальну допомогу 5 жителям Сновщини на загальну суму 7000 грн, відмовлено 4 особам.

Рішенням виконавчого комітету легалізовано ще один орган самоорганізації населення у громаді – Хотуницький старостинський комітет «Успіх».

Вперше на виконання Програма підтримки народжуваності у Сновській територіальній громаді за заявами батьків  надано одноразову матеріальну допомогу по 3000 грн чотирьом  родинам, у яких у 2022 році народилися діти.

Після завершення засідання виконавчого комітету роз’яснення старостам і діловодам щодо вчинення нотаріальних дій та роботи в реєстрі надала приватний нотаріус Тетяна Татьяненко.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради