» » На засіданні депутатської групи «Сновщина» підняли питання про благоустрій громади та про роботу структурних підрозділів міської ради

На засіданні депутатської групи «Сновщина» підняли питання про благоустрій громади та про роботу структурних підрозділів міської ради

У міській раді відбулося засідання депутатської групи «Сновщина», у часть у якому взяли міський голова  Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова.

Депутат міської ради, голова групи «Сновщина»  Павло Солодовник подякував колегам за активну роботу у 2021 році, завдяки якій вдалося активізуватися і покращити життя в громаді. Разом з тим він закликав всіх депутатів, які вносять пропозиції і подають ідеї, завжди контролювати і сприяти, щоб вони втілювалися в життя, а не просто були озвучені.

Депутатам  було запропновано проводити різні активності  на територіях, закріпленими за ними – спортивні та святкові заходи, концерти, екологічні акції тощо. Присутні на засіданні обговорили питання подальшої роботи КП «Будівництво м`ясокомбінату», долю клубу залізничників та залізничної їдальні. Звернули увагу, що зону відпочинку у дворі клубу залізничників варто освітити та облаштувати там альтанку і вбиральню. Це питання міський голова взяв на контроль. Щодо залізничної їдальні, то депутати вирішили направити звернення до власників будівлі – АТ «Укрзалізниці» про передачу їдальні на баланс міської ради.

Обговорюючи питання  роботи ЦПМД, ЦРЛ, закладів культури громади і роботу освітянських закладів в умовах дистанційного навчання, депутатська група «Сновщина» ініціювала звернення до керівництва освіти, культури та медичних комунальних установ щодо надання інформації про штатний розпис, забезпечення кадрами та розмір заробітної плати персоналу.

На зібранні порушили питання про доцільність реалізації на Сновщині проєкту «Поліцейський офіцер громади». Міський голова пояснив, що це питання на контролі міської ради, розглядалися вже три  варіанти, де можна розмістити таку поліцейську станцію.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю