» » На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації

На засіданні Громадської ради при райдержадміністрації

15 листопада відбулося чергове засідання Громадської ради при РДА.  Участь у ньому взяли перший заступник голови міськради Іван Орда та голова райдержадміністрації Валерій Радібеда.

На порядку денному розглядалися питання, що наразі цікавлять членів громадської ради і жителів Сновщини. Як планується використовувати не затребувані приміщення залізничної лікарні та залізничного клубу,  яка перспектива розвитку гідропарку, чи буде поновлено рейс автобусу «Чернігів-Клюси», чи у перспективі, у зв’язку з переходом на тверде паливо, вистачить дров населенню району тощо.

Як повідомив Іван Орда залізничний клуб був переданий з державної власності до спільної власності територіальних громад міста та сіл Щорського району у грудні 2007 року. У 2011 році був включений до Переліку об’єктів, що підлягають приватизації з подальшим продажем на аукціоні. Декілька разів поспіль виносився на продаж, кожен наступний раз зі зниженням оціночної вартості об’єкта (10% та 30% від початкової ціни продажу об’єкта). Інформації  про наміри щодо продажу на аукціоні залізничного клубу розміщувалися в обласній  газеті „Деснянська правда”, районній газеті «Промінь»  та мережі Інтернет. Але жодного разу аукціон не відбувся у зв’язку з відсутністю заявників.

Схожа ситуація складається і з залізничною лікарнею. Бажаючих придбати будівлю або взяти приміщення в оренду на даний час немає.

Перший заступник міського голови  запропонував надавати міській раді свої пропозиції щодо подальшого використання названих вище приміщень.

Щодо гідропарку, то наразі завершується процедура по ліквідації комунальної організації «Щорський міський парк культури та відпочинку». Подальші дії – це передача в оренду. Буде чудово якщо знайдуться люди або організація, які погодяться перетворити гідропарк у куточок відпочинку.

Так як Сновщина – край лісів, то і дрова у лісництвах є. Постає питання їх навантаження та доставки до помешкань населення. Тож громадська рада планує направити звернення до міської ради, щоб вивчити питання щодо можливості надавати послуги комунальним підприємством  міської ради по доставці дров до осель сновчан.

Також члени громадської ради звернули увагу на роботу нелегальних перевізників по місту. «Чому б не створити для зручності мешканців громади єдине бюро з виклику таксі, а всіх таксистів-нелегалів оформити на роботу? Вони б сплачували податок до бюджету громади, а водії мали б офіційний стаж і соціальні гарантії», – пропонує громадська рада.  Звернення необхідне до відповідних правових структур.

На засіданні було порушено питання щодо аварійних кіосків на Коржівському ринку, щодо використання приміщень закритої школи у с.Жовідь, чому ПрАТ «Комунальник» не обслуговує сільські водогони, як обіцяв та інші.

Михайло Хомчук, голова спілки учасників АТО, який є членом громадської ради, поцікавився, на якому етапі знаходиться звернення щодо виділення земельної ділянки для встановлення пам’ятника землякам – учасникам бойових дій на сході.

На наступне засідання члени громадської ради запланували запросити керівника ПрАТ «Комунальник», інспектора праці міської ради та директора Коржівського ринку щодо роз’яснення з порушених питань.

За інформацією Лариси МАРТИНЕНКО, голови Громадської ради при РДА

 

Щодо залізничного клубу.

Відділом економічного розвитку та інвестицій міської ради подана проектна заявка на конкурсний відбір для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на 2019 рік:

«Створення публічного багатофункціонального комунікативного центру розвитку (ЛОФТ-центру) Сновської громади шляхом реконструкції нежитлової будівлі за адресою провулок Клубний, 1 в м.Сновськ Чернігівської області з виділенням черговості: І та ІІ черги».

Детальніше можна ознайомитися на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за посиланням: http://dfrr.minregion.gov.ua/Project-annotation?PROJT=21948

Чекаємо позитивного результату.

Leave a Reply