» » На засіданні оргкомітету обговорено ряд питань щодо підготовки та проведення Дня міста Сновськ

На засіданні оргкомітету обговорено ряд питань щодо підготовки та проведення Дня міста Сновськ

Вів засідання міський голова Олександр Медведьов.  В роботі оргкомітету взяли участь  секретар міської ради Наталія Самойлова,  заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, голова районної ради Ніна Кухаренко,  керівники та працівники всіх причетних до організації дійства структурних підрозділів громади та інших установ та організацій.

23 липня на сесії міської ради депутатами одноголосно була підтримана пропозиція щодо святкування цього річ Дня міста 11 серпня.

Основним питанням засідання було визначення готовності та остаточне узгодження заходів, які відбудуться 10-11 серпня.

Перед присутніми виступила начальник відділу культури та туризму Наталія Добненко, яка ознайомила членів оргкомітету з програмою проведення даного свята.

Планується широкий спектр розважальних та культурно-мистецьких заходів, серед яких: фестиваль – конкурс  «Гарбузовий бум», різноманітні дитячі розваги (батути,  майстер-клас з мильних бульбашок,  битва Холі – фарб, тощо), виступи наших юних спортсменів та організоване народно-обрядове дійство від колективів «Калина» та «Спадщина».

Оскільки, крім святкових заходів до Дня міста, 10-11 серпня з 18.00 до 24.00 буде проходити рок-фестиваль «SNOV SUMMER FEST», в якому візьмуть участь і відомі українські гурти, і гурти із Європи (Швеції, Швейцарії, Шотландії, Ізраїлю), в першу чергу обговорили питання встановлення сцени, розміщення та харчування рок-колективів.

Сцена буде встановлюватись на площі 10 серпня зранку, тому було вирішено з 10.00 10 серпня та до 24.00 11 серпня перекрити рух транспорту на міській площі.

Також присутні обговорили питання організації офіційної частини заходу, забезпечення підведення комунікацій, правопорядку, медичного і санітарного супроводу, торгівлі, розміщення виставок образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, та інші робочі питання по підготовці до свята.

Вирішено провести співбесіди з керівниками установ, організацій, з приватними підприємцями для належного святкування цих заходів.

За підсумками наради  дані відповідні доручення присутнім керівникам.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply