» » На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету

23 січня під головуванням Олександра Медведьова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради. На початку зібрання присутні вшанували пам’ять загиблих від рук російських окупантів хвилиною мовчання.

На розгляд членів виконкому було внесено 17 проєктів рішень. Питання стосувались життєдіяльності громади, нагальних потреб громадян, всі були прийняті одноголосно.

Члени виконкому:

  • Схвалили звіт про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за 2023 рік. З цього питання поінформувала присутніх Ліна Савченко, начальник фінансового відділу
  • Затвердили рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти про відмову у наданні компенсації на відновлення пошкодженого об’єкта . Як пояснила начальник відділу ЖКГ Олена Аникієнко, відмова надана  у зв’язку з тим, що власники пошкодженого майна за власний рахунок відремонтували будівлю, але наразі вони не можуть отримати компенсацію за ремонт цього будинку, оскільки на даний час це законодавчо не врегульовано.
  • Перейменували вулицю Сновську у с.Нові Боровичі на вулицю Олексія Дяговця
  • Затвердили перелік соціальних послуг, які надаються КУ Територіальний центр, тарифи на платні послуги, та звільнили від плати за надання соціальних послуг підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, а також громадян похилого віку, інвалідів, хворих, осіб у складних життєвих обставинах, за надання їм медичних послуг та  послуг фізичного та соціального розвитку, зокрема, заняття на тренажерах, заняття з йоги, з фітнесу, танцями, комп’ютерні курси, участь у клубах за інтересами, тощо. З цих питань надала роз’яснення Світлана Хоменко, директор КУ «Територальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
  • Затвердили перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, до виконання яких залучаються працездатні особи та перелік видів суспільно корисних робіт для порушників та засуджених, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт
  • Визначили обсяг грошової компенсації, 44 особам, що розмістили ВПО за грудень 2023 року в сумі 37973,67 гривень.
  • Надали одноразову матеріальну допомогу трьом сім’ям при народженні дитини в розмірі 12 тис.грн. та 16 громадянам, які опинились в скрутних життєвих обставинах на загальну суму 25 тис.грн.

Крім того, члени виконкому надали дозвіл на постановку на квартирний облік, присвоєння поштової адреси, на валку дерев та обрізку гілок. З ними ознайомив Володимир Карпенко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Наприкінці засідання до присутніх звернувся Мотяш Микола Іванович стосовно перейменування вулиці  ім.Ніни Сагайдак. Як пояснила начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, ця вулиця була перейменована в 2022 році згідно Закону України, в якому зазначено прибрати з публічного простору всі радянські наративи. Ніхто не заперечує подвигу Ніни Сагайдак, всі експонати зберігаються в музеї, наразі в Сновську залишилася вул. Щорського Підпілля, членом якого вона й була. На відповідній комісії ретельно розглядалися всі назви вулиць та членами комісії були рекомендовані до перейменування. Жителі громади  самі пропонували нові назви вулиць та голосували. Нині це вулиця Гостинна, вона офіційно занесена до реєстру. Щоб повернути стару назву  вулиці знову потрібно запустити процедуру перейменування.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю