» » На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету

Сьогодні, 12 квітня, під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради.

На початку засідання всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих від рук російських загарбників.

Головуючий представив присутнім нового члену виконкому Ірину Філон, яка представлятиме в його складі Молодіжну раду замість Олександра Гончаренка.

На розгляд членів виконкому було запропоновано 11 питань. Про зміни до рішення «Про використання бюджетних коштів, направлених на підтримку підприємництва» доповіла Ганна Гукун, заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій.

Головний спеціаліст з питань містобудування та архітектури Ольга Ященко ознайомила присутніх з проєктом рішення про розташування тимчасових споруд. Мова йшла про встановлення нових сучасних МАФів біля магазину АТБ замість існуючих.

Керуючий справами (секретар) виконкому Володимир Карпенко ознайомив присутніх із питаннями: про присвоєння поштової адреси; про надання одноразової матеріальної допомоги; про надання дозволу на валку дерев та обрізку гілок.

Всі питання порядку денного члени виконавчого комітету схвалили одноголосно. Рішення будуть розміщені на офіційному сайті Сновської міської ради в рубриці «Нормативні документи».

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю