» » На засіданні виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету

Сьогодні під головуванням Олександра Медведьова відбулося 48 засідання виконавчого комітету Сновської міської ради.

На початку зібрання присутні вшанували пам’ять загиблих від рук російських окупантів хвилиною мовчання.

На розгляд членів виконкому було винесено 22 проєкта рішення. Всі рішення, враховуючи поправки, були прийняти майже одноголосно. Основні з них:

  • Про схвалення звіту про виконання бюджету Сновської МТГ за I квартал 2024 року

Зі звітом про виконання бюджету Сновської МТГ за І квартал п.р. ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Вона зазначила, що по власних доходах загального фонду надійшло 28271,7 тис. грн., що складає 117 % до планових призначень. Основним надходженням залишається є податок на доходи фізичних осіб ( 56,9 %). В порівнянні з аналогічним періодом минулого року його надійшло значно менше, але збільшились надходження від рентної плати за використання природних ресурсів, акцизного та єдиного податків тощо.

  • Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації

Ганна Гукун, заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій, поінформувала, що цим рішенням пропонується надати дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації робочого проекту «Нове будівництво укриття на території Сновського ліцею №1». Щоб діти мали змогу постійно навчатися в офлайн-режимі потрібне укриття, яке б мало змогу вмістити всіх учнів.  Для будівництва нового укриття планується залучити кошти з обласного бюджету або кошті донорів,  але спочатку потрібно виготовити ПКД.

  • Про затвердження рішення Комісії

Члени виконкому затвердили рішення комісії про надання компенсації п’ятьом жителям Сновщини на придбання житла з використанням житлового сертифікату. Це жителі прикордонних сіл Клюси та Єліне, їх майно знищено внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією рф. З цього питання надала роз’яснення Олена Аникієнко, начальник відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та транспорту.

Також члени виконавчого комітету погодили проекти рішень щодо:

  • видачі ордера на житло лікарю акушер-гінекологу КНП «Сновська ЦРЛ» Куленку Денису Миколайовичу;
  • перейменування в м. Сновськ вулиці Заводська на вулицю Олександра Борисенка;
  • затвердження висновків опікунської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки або піклування

Крім того:

  • надали дозвіл на розміщення дитячого атракціону (надувної гірки, батуту) в центральному сквері міста Сновськ та дитячого батуту біля магазину «Bierwelle» у селі Великий Щимель та рекомендували підприємцям у святкові та вихідні дні надавати безкоштовно відвідувати дітям пільговихм категорій;
  • підтримали клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці міста Сновськ Кожемяко Валентині Леонідівні, матері п’яти дітей;
  • надали одноразову матеріальну допомогу 4 сім’ям при народжені дитини та 16 особам, які опинились в складних життєвих обставинах, визначеили обсяги компенсації 33 особам, що розмістили ВПО тощо.

Більш детально про прийняті рішення – читайте у наступних публікаціях.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю