» » На засіданні виконавчого комітету розглянуті найактуальніші питання для подальшого функціонування громади

На засіданні виконавчого комітету розглянуті найактуальніші питання для подальшого функціонування громади

На початку засіданні 12 квітня  перед присутніми виступив міський голова Олександр Медведьов. Він коротко описав ситуацію, яка є на даний час на Сновщині. Зокрема, повідомив про те, що військовий комісаріат, служба безпеки, поліція працюють у повному обсязі.
Старший сержант Денис Дрозд, інструктор відділення рекрутингу та комплектування другого відділу Корюківського РТЦК та СП звернувся до присутніх, насамперед до старост:
«Про всі події, зокрема про місцезнаходження, пересування військової техніки, негайно повідомляйте до військового комісаріату.
Крім того, на території громади залишилась від окупантів техніка та боєприпаси. Не допускайте розкомплектування та розкрадання військової техніки та майна. Це несе за собою кримінальну відповідальність.
Також не полишайте родини військовослужбовців, які перебувають у місцях проведення бойових дій, на одинці зі своїми проблемами, підтримуйте їх.»
Начальник юридичного відділу Владислав Уманський надав роз’яснення старостам з приводу комплексних виплат за зруйноване майно внаслідок збройної агресії РФ. Наголосив на можливості самостійно зареєструватися на порталі Дія для отримання допомоги.
На розгляд членів виконкому було винесено п’ять питань.
Зі звітом про виконання бюджету Сновської МТГ за 2021 рік та змінами до бюджету на цей рік ознайомила Ліна Савченко, начальник фінансового відділу. Крім того, внесено зміни до Положення про цільовий фонд Сновської міської ради, звільнено орендодавців комунального майна від орендної плати під час воєнного стану та скасовано рішення щодо проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території громади.