» » На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 12 червня, було розглянуто низку питань

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 12 червня, було розглянуто низку питань

Вів засідання міський голова Олександр Медведьов. До роботи виконавчого комітету долучився в.о.голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Перед початком засідання виступив директор ТОВ «Український технічний контроль» Володимир Єрченко, який ознайомив присутніх з роботою товариства. Це: навчання з питань охорони праці, обстеження будівель та споруд, технічний нагляд за будівництвом, енергетичний аудит, розробка енергетичних паспортів, інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, тощо.

Олександр Медведьов довів до відома присутніх рішення міської ради, прийняте на останній сесії, яке стосувалось змін у складі виконавчого комітету, представив нових членів виконкому, привітав їх та побажав плідної роботи.

Загалом на розгляд членів виконкому було винесено 10 питань.

Щодо змін до загального та спеціального фонду бюджету надала роз’яснення начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Вона повідомила, що надійшла  субвенція з обласного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та  доступної загальної середньої освіти ”Нова українська школа” (на підготовку тренерів – педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи та на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів). Також отримали додаткову дотацію з обласного бюджету близько 2 млн.грн. на оплату праці працівників (крім педагогічного персоналу) і утримання загальноосвітніх навчальних закладів та на оплату комунальних послуг та енергоносіїв Сновської центральної районної лікарні і Центру первинної медико-санітарної допомоги.  А кошти, отримані за рахунок перевиконання доходної частини спеціального фонду міського бюджету, планується використати на співфінансування придбання шкільного автобусу.

Рішенням виконкому затверджено проектну документацію робочих проектів по поточному середньому ремонту дорожнього покриття по вулицях Лащенка і Усіка в селі Тур’я, по вулицях Шевченка та Лозівська в селі Чепелів, та по капітальному ремонту  вул. Залізничній в місті Сновськ, які отримали позитивний експертний звіт. З даного питання виступила Ганна Гукун, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Також члени виконкому розглянули низку питань, що стосувались нагальних потреб громадян та життєдіяльності громади, за які голосували майже одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply