» » На засіданні виконкому вручили ордер на житло лікарю-рентгенологу і встановили тарифи на опалення

На засіданні виконкому вручили ордер на житло лікарю-рентгенологу і встановили тарифи на опалення

Відбулося чергове засідання виконавчого комітетут міської ради під головуванням секретаря міської ради Наталії Самойлової.

Перед початком роботи про ситуацію з поширенням коронавірусу на Сновщині поінформували  членів виконкому в.о. генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина Якубовська та генеральний директор КНП «Сновський ПМСД» Олена Шарпан. Вони вкотре наголосили, що найдієвіший захист від хвороби та її наслідків  на даний час є щеплення проти COVID-19, адже 99% з тих хто інфікувався – не вакцинувалися. Наразі інфекційне відділення ЦРЛ переповнене, до сімейних лікарів також величезні черги.

Далі розпочалося саме засідання виконкому. І першим питанням була також медиче, але набагато приємніше. Наталія Самойлова вручила ордер на житло молодому лікарю Сергію МІНЕНКУ, який приступив до роботи в нашій ЦРЛ, і побажала йому успіхів на професійній ниві. Квартиру було придбано за кошти місцевого бюджету  в рамках Програми місцевих стимулів для медичних працівників Сновської громади.

Члени виконкому встановили тарифи  на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, які надаються АТ «ОБЛТЕПКОМУНЕНЕРГО», для населення та потреб бюджетних організацій і установ. Ціни на тепло в цьому опалювальному сезоні зросли дуже стрімко. З рішенням можна ознайомитися тут.

На засіданні було погоджено виробничі програми на послуги централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходам (вивезення рідких побутових відходів) на 2021 рік по ПрАТ «Комунальник»,  внесено зміни до поштових адрес та присвоєно нові, призначено уповноваженою особою з внесення відомостей  до Реєстру будівельної діяльності, присвоєння, зміни, коригування, анулювання адреси об’єктів будівництва, об’єктів нерухомого майна у межах  Сновської територіальної громади головного спеціаліста відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та транспорту Сновської міської ради Ольгу Ященко. Також було затверджено план заходів щодо забезпечення складання проєкту бюджету  Сновської міської територіальної  громади на 2022 рік.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради у рубриці «Нормативні документи».

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю