» » На засідання виконкому підвели підсумки роботи за 2019 рік та визначилися з орієнтовним планом на 2020 рік

На засідання виконкому підвели підсумки роботи за 2019 рік та визначилися з орієнтовним планом на 2020 рік

17 січня відбулося перше засідання виконавчого комітету міської ради у новому році під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Серед питань порядку денного було розглянуто хід виконання Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської ОТГ та озвучені плани роботи міської ради на майбутнє. Доповідала начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Ганна Гукун.

Враховуючи підсумки роботи в звітному році та фінансові можливості міського бюджету, відділ продовжує активно залучати кошти до реалізації проектів Плану.

На конкурсний відбір 2020 року було подано 8 проектних заявок для отримання фінансування з Державного Фонду регіонального розвитку, виконаних згідно всіх вимог з наданням підтверджуючих документів. Хоч всі проекти і набрали необхідний прохідний бал, але жоден не був відібраний обласною комісією для фінансування.

Очікується оголошення конкурсу на 2021 рік, проекти заявок по Сновській ОТГ відділом економічного розвитку та інвестицій вже підготовлені.

Вивчається пропозиція Сновської ОТГ стосовно подання спільної заявки на ДФРР із впровадженню автобусних пасажирських перевезень по території північних районів області.

На початку року вже є в наявності кошти субвенції державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, які перенесені з 2019 року, на наступні проєкти:

  1. Капітальний ремонт будівлі поліклінічного відділення Сновської ЦРЛ в частині заміни віконних та дверних блоків по вул.Спортивна, 21, в м.Сновськ, Чернігвської області – 195,237 тис.грн.
  2. Капітальний ремонт будівлі Центру дитячої та юнацької творчості за адресою: вул.Пушкіна, 3, м.Сновськ, Чернігівської області – 380 тис.грн.
  3. Капітальний ремонт будівлі Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – 350 тис.грн.

Після визначення суми субвенції державного бюджету на розвиток інфраструктури, будуть визначені проєкти для фінансування, серед яких будуть продовжені проєкти, розпочаті в попередньому році (реконструкція Сновської їдальні, відновлення освітлення в селі Низківка).

Планується реалізувати проєкти: «Реконструкція очисних споруд в м.Сновськ», «Реконструкція харчоблоку та пральні Сновського ДНЗ №1 за адресою м.Сновськ, вул.Миру, б.36» (Комплексна термомодернізація)», «Реконструкція будівлі Сновської дитячої музичної школи імені Н.Г.Рахліна за адресою: Чернігвська обл., м.Сновськ, вул.Миру, б.40 (утеплення)», «Капітальний ремонт автомобільної стоянки біля центральної районної лікарні по вул. Спортивна, 21 в м. Сновськ  Чернігівської області», «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Лермонтова в м.Сновськ».

Планується завершити будівництво Тур’янської амбулаторії та продовжити реконструкцію вуличного освітлення в населених пунктах громади.

Крім того, за кошти міського бюджету планується продовжити реконструкцію Петрівського Будинку культури, завершити розробку Генерального плану міста та розпочати розробку генпланів сіл, облаштувати громадську вбиральню в центрі міста.

Планується в 2020 році реалізувати Бюджет участі в сумі 350 тис.грн., вже оголошено про подачу проектів з 1 лютого по 31 березня.

«Напрямки роботи визначені, результати будуть залежати від наявності коштів», – підсумувала доповідач.

За підсумками минулого року затверджено орієнтовний план роботи виконавчого комітету на 2020 рік, з яким ознайомив присутніх керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Руслан Кравець.

Участь у роботі виконкому взяв голова райдержадміністрації Валерій Радібеда.

Наприкінці засідання Олександр Медведьов запросив членів виконкому на загальні збори громадян за місцем проживання, які відбудуться 24 січня о 14.00 у Сновському будинку культури.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради