» » На життєдіяльність громади з міського бюджету у січні-лютому витрачено 16,88 млн грн

На життєдіяльність громади з міського бюджету у січні-лютому витрачено 16,88 млн грн

За рахунок власних коштів бюджету Сновською міською радою було здійснено у січні-лютому фінансування галузей бюджету на загальну суму 16,88 млн грн.

Це соціальна сфера, медицина, освіта, культура, спорт, житлово-комунальне господарство, утримання автомобільних доріг, підготовка проектів.

Зокрема, на соцзахист та соціальне забезпечення жителів громади витрачено 1,4 млн грн, на заклади культури – 1,4 млн грн, на спортивну галузь – 525 тис. грн. Профінансовано виготовлення проєкту з капітального ремонту  ЗОШ №1 на суму 99,9 тис. грн.

На утримання доріг у громаді за два місяці витрачено 196,9 тис. грн, в тому числі 31,9 тис. грн на закупівлю солі для підсипання вулиць під час ожеледі.

З початку року 638,3 тис. грн витрачено на житлово-комунальне господарство, це благоустрій територій, утримання кладовищ, прибирання вулиць, вивіз сміття, вуличне освітлення тощо. Зокрема, на прибирання вулиць витрачено 111,9 тис грн, на обслуговування мереж вуличного освітлення КП «Сновська ЖЕД» – 49,8 тис. грн, на оплату електроенергії за вуличне освітлення в населених пунктах громади – маже 180 тис. грн.

За рахунок трансфертів з державного та обласного бюджетів з початку року в громаді здійснено фінансування у сумі 6,7 млн грн:  в освіті – майже 6,6 млн грн; в охороні здоров`я – 158 тис. грн (на забезпечення хворих препаратами інсуліну).

Відділ організаційно роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради