» » Наближаємо Перемогу разом!

Наближаємо Перемогу разом!

Старостинські округи Сновської громади продовжують активно допомагати Збройним Силам України коштами, продуктами, необхідними для військових речами.

Так, жителі Заріччя Смяцького старостату нещодавно передали військовим власноруч виготовлені маскувальні сітки та шкарпетки. Прикордонне село Гірськ надало допомогу у вигляді консервації, городини, сухофруктів та сушених грибів. Активісти села Петрівка також передали на позиції маскувальні сітки і додали власноруч плетені килимки для сидіння.

Хочемо звернути вашу увагу на інформацію про те, що у співпраці зі Сновською міською радою для підтримки захисників Сіверщини працює Міжнародний волонтер ООН Олександр ГОНЧАРЕНКО, який також є підприємцем,  членом виконавчого комітету міської ради та Молодіжної ради при міському голові.

Всі, хто бажає допомогти військовим не тільки на Сході, а й тим, хто захищає безпосередньо наше північне прикордоння, можуть передавати через нього речі та продукти.

Олександр Гончаренко проводитиме також і збір коштів для вирішення потреб захисників. Повний звіт про використання зібраних коштів на потреби ЗСУ та розподіл зібраних продуктів та речей буде надаватися на сторінці Сновської міської ради у мережі Фейсбук.

Надаємо номер карти волонтера та волонтерського рахунку в Ощадбанку на ім’я Олександра Олександровича Гончаренка:

Карта – 5167 8032 9334 0225

Рахунок – UA693535530000026200000634604

Колектив міської ради зі старостами, фінансовим відділом та відділом ЦНАП долучилися до розпочатого збору та перерахували кошти у сумі 6970 грн.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради