» » Набрав чинності вирок суду, яким особі призначено покарання у виді позбавлення волі за вчинення чотирьох крадіжок

Набрав чинності вирок суду, яким особі призначено покарання у виді позбавлення волі за вчинення чотирьох крадіжок

Щорським районним судом 29.01.2024 розглянуто кримінальне провадження стосовно 35–річного, безробітного, раніше неодноразово судимого мешканця Сновської громади.

За результатами розгляду справи судом підтримано позицію прокурора Корюківської окружної прокуратури та особу засуджено за   ч. 4 ст. 185 КК України (крадіжки), вчинені повторно, поєднані з проникненням у житло та інше приміщення, в умовах воєнного стану) до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

В ході судового розгляду підтверджено, що обвинувачений, у період з 25.09.2023 по 27.10.2023, у вечірній час, в умовах воєнного стану, через розбите ним вікно, чотири рази проникав до будинку, розташованого в   м. Сновськ, Корюківського району, Чернігівської області, звідки здійснював крадіжки продуктів харчування, заподіявши матеріальну шкоду потерпілому на загальну суму близько 11 тис. грн.

В ході судового розгляду обвинувачений вину у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень визнав повністю та щиро розкаявся у вчиненому.

Вирок суду набрав законної сили.

Корюківська окружна прокуратура