» » Найбільш вразливі категорії жителів Сновщини та ще трьох громад Чернігівщини будуть забезпечені дровами

Найбільш вразливі категорії жителів Сновщини та ще трьох громад Чернігівщини будуть забезпечені дровами

Про вирішення цього питання, зокрема про забезпечення дровами жителів Семенівської, Новгород-Сіверської, Сновської та Городнянської громад, йшлося на сьогоднішній всеукраїнській онлайн-нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Чернігівська область отримала субвенцію із державного бюджету в сумі 26,86 млн грн, обсяги деревини було розраховано на рівні 24,4 тис. м3, виходячи з мінімальної вартості одного м3 з доставкою – 1,1 тис. гривень. Розпорядженням начальника Чернігівської ОВА здійснено розподіл відповідної субвенції з обласного місцевим бюджетам.

Розпорядниками субвенції на придбання дров’яного палива визначено органи місцевого самоврядування. Закупівлю дров’яного палива будуть здійснювати громади в лісгоспах на території відповідних районів.

Зараз громадами вже сформовані переліки заявників на отримання дров’яного палива на місцях та розпочато роботу з укладання договорів на постачання дров’яного палива з державними лісгоспами та агролісгоспами.

Орієнтовно договори будуть укладені на наступному тижні. Перші поставки деревини здійснюватимуться після надходження коштів на рахунки підприємств лісозаготівлі з наявних на складах ресурсів паливної деревини. На складах державних лісгоспів на територіях громад – учасниць програми обліковується близько 4,3 тис. м3 паливної деревини.

Крім того, готовність долучитись до забезпечення дровами населення висловили і агролісгоспи.

За отриманою інформацією від Семенівської, Новгород-Сіверської, Сновської та Городнянської територіальних громад задля того, щоб забезпечити всіх жителів цих громад безкоштовним паливом необхідно близько 87 тис. мпаливної деревини.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю
 Чернігівської обласної військової адміністрації