» » Найближчим часом будуть продовжені роботи по проекту: «Реконструкція каналізаційних мереж вул. Незалежності, Некрасова, Сновська в м.Сновськ»

Найближчим часом будуть продовжені роботи по проекту: «Реконструкція каналізаційних мереж вул. Незалежності, Некрасова, Сновська в м.Сновськ»

Проблема в районі «пʼятикутів» ( насамперед це будинок № 43 по вулиці Незалежності)  існує, мабуть, не одне десятиріччя. І час від часу по центральній вулиці міста відбувається витік каналізаційних нечистот.

Зараз для санітарної очистки використовуються вигрібні ями, з яких рідкі нечистоти вивозяться асенізаційними автомобілями на поля фільтрації. Однак такий нерегулярний вид очистки колодязів призводить до того, що рідкі нечистоти витікають прямо у двір та на проїзну частину.

Послуги з вивезення рідких побутових відходів надає ПрАТ «Комунальник». Між підприємством та жителями цього будинку укладені індивідуальні договори про надання послуг зі збирання та вивезення рідких побутових відходів. У відповідності до умов договору рідкі побутові відходи вивозяться за замовленням споживачів з попередньою оплатою.

Зокрема, у період з січня місяця 2019 року по квітень місяць 2019 року мешканці будинку № 43 спожили послуг з централізованого водопостачання в об’ємі 114,5 м3, тоді як послуг з вивезення рідких нечистот надано в об’ємі 142,2 м3. Отже, підприємство перевищило неоплачені споживачами об’єми по вивезенню рідких нечистот за чотири місяці на 27,7 м3.

На сьогоднішній день питання залишається відкритим. Міська рада веде перемовини  з мешканцями будинку та з керівництвом ПрАТ «Комунальник» щодо своєчасного вивезення рідких побутових нечистот.

Наразі планується продовжити роботи по проекту з реконструкції каналізаційних мереж в районі «пʼятикутів»,  який в кінцевому результаті має дозволити підключити будинки до централізованої системи водовідведення. Вартість робіт у 2019 складає 2,3 млн.грн. Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного Фонду охорони навколишнього середовища.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply