» » Найгарніша  ялинка на Сновщині

Найгарніша  ялинка на Сновщині

Сновський міський голова Олександр Медведьов та всі містяни висловлюють велику подяку мешканцям села Жовідь  та особисто в.о. старости Наталії  Ховпун за подаровану місту красуню-ялинку,  яку цьогоріч прикрасили на майданчику біля Будинку культури.

Хочеться висловити слова глибокої вдячності всім причетним до встановлення і оформлення новорічної  ялинки. Спільними зусиллями заступника міського голови Сергія Силенка, працівників та керівниці  КП «Щорська ЖЕД» Ганни Кошової,  інспектора з благоустрою Сергія Вороб’я, власника лісовозу Анатолія Данильченка дерево було зрубане та транспортоване до серця громади.

Центр дитячої та юнацької творчості спільно з міськрадою  оголосив  конкурс на кращу новорічну іграшку «Вогні новорічної ялинки – 2018». До виготовлення прикрас долучилися колективи та учні  шкіл, позашкільні навчальні заклади.

У конкурсі взяли участь 86 учасників, які представили 118 робіт Напередодні дня Св. Миколая  було підбито підсумки, журі відзначило15 переможців, авторів найкращих іграшок,  які нагороджені грамотами та подарунками. Подяками міського голови за активну участь у конкурсі відзначено педагогічні та учнівські  колективи:  Сновської гімназії,  Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. №2,  КЗ «Сновська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів», Сновського Центру дитячої та юнацької творчості , Сновської станції юних техніків, Кучинівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Сновського  ДНЗ №1,  Сновського НВК «ДНЗ – СЗНЗ І ст.» з поглибленим вивченням іноземної мови.

Організатором яскравого свята відкриття  новорічної ялинки стали творчі колективи Будинку культури, які подарували всім присутнім незабутнє дійство та чудовий настрій.

За для збереження порядку та уникнення крадіжок, які мали місце в попередні роки,  на міській площі встановлено відеокамери зовнішнього спостереження. Отже застерігаємо всіх мешканців від неправомірних дій, аби не зіпсувати новорічні казкові свята нашим дітям!

 

Відділ організаційно – кадрової та

 інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply