» » Нарада з діловодами старостинських округів

Нарада з діловодами старостинських округів

19  лютого, відбулася робоча нарада з діловодами старостинських округів, яку провів перший заступник міського голови Павло Мірошниченко за участі керівників структурних підрозділів, завідувача Сновського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Чернігівської області Алли Могилевець.

Питання, винесені на розгляд, стосувалися  впровадження  програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» із застосуванням електронного документообігу,

«Соціальна громада» – це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру на рівні територіальної громади: державних допомог, субсидій та пільг. Він проводиться із застосуванням електронного документообігу згідно з вимогами законодавства України про захист персональних даних. Такий механізм взаємодії пришвидшить процес документообігу від моменту подачі заяви до прийняття рішення про призначення чи відмови у соціальній послузі.

Про нововведення у законодавстві розповіла завідувач сектора соціальної політики відділу  ЦНАП – адміністратор Марина Апецько .

А  керівник міграційної служби Алла Могилевець довіла до відома присутнім про порядок перебування іноземних громадян та осіб без громадянства та порядок реєстрації даних осіб.

Під час наради присутні обмінювались думками, обговорювали проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Наприкінці зустрічі Павло Леонідович наголосив на тому, що ця робоча зустріч є першою ластівкою до успішного використання програмного комплексу, адже її впровадження потребує подальших напрацювань та відповідної технічної підтримки.

Відділ організаційно – кадрової, інформаційної роботи та звʼязків з громадськістю міської ради