» » Нарада з питань підготовки до чергового опалювального сезону

Нарада з питань підготовки до чергового опалювального сезону

У міській раді відбулася нарада зі старостами та керівниками структурних підрозділів з питань підготовки об’єктів підприємств ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр.  Провів нараду міський голова Олександр Медведьов.

Насамперед мова йшла про стан забезпечення твердим паливом, про що звітували старости, керівники медицини, культури та освіти громади.  На даний час бюджетні заклади по селах забезпечені дровами на 70%. У місті ситуація інша. Найбільшу кількість дров, які ще треба заготовити до початку опалювального сезону, потребують наразі три міські школи.

На нараді були озвучені проблемні питання, які виникають під час підготовки об’єктів бюджетної сфери до опалювального сезону, та обговорені шляхи їх вирішення.

З метою економії енергоресурсів  рекомендували фельдшерські пункти у Хотуничах та Низківці перевести на зиму до адмінприміщень міської ради. Також розглянули варіанти роботи у зимовий період закладів,  які опалюються лише газом, за умови, якщо виникнуть перебої з постачанням блакитного палива.

За результатами наради надано відповідні доручення старостам та керівникам структурних підрозділів міської ради щодо належної підготовки до чергового опалювального сезону.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю