» » Нарада з суб’єктами господарювання до Дня незалежності України

Нарада з суб’єктами господарювання до Дня незалежності України

17 липня   відбулася зустріч міського голови Олександра Медведьова із суб’єктами господарювання з питань підготовки та відзначення у районі 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора.

День Державного Прапора України та День незалежності – це загальні національні свята, які є символом єдності українського народу. Відзначення 27-ї річниці незалежності України – важлива подія державного значення, – зазначив очільник району.

Учасники наради обговорили ряд питань щодо соціально-економічного розвитку громади  та перспектив її розвитку та належного забезпечення прийдешніх свят.

Увага присутніх була акцентована  на необхідності вжиття додаткових заходів з упорядкування території, по можливості, її  святкового оформлення з використанням державної символіки.

Начальник відділу культури  та туризму Наталія Добненко, ознайомила присутніх з  орієнтовним планом  основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться до цих державних свят.

На останок,  міський голова заздалегідь подякував всіх, хто долучиться до підготовки святкового заходу, промовивши, що тільки спільними зусиллями ми здатні творити  добрі справи. А радість в очах кожного, особливо дітей – насправді те, заради чого варто жити і працювати.

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій міської ради

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply