» » Народні депутати на Сновщині

Народні депутати на Сновщині

23 червня 2018 року лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко  разом із народними депутатами  України Анатолієм Єхвлаховим, Василем Амельченком, Олегом Купрієнком побував на Сновщині.

Свій робочий візит депутати розпочали з екскурсії  по виробничому підрозділу локомотивного депо Сновськ, де їх зустрічали  міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван  Орда,  голова райдержадміністрації Валерій Радібеда.

Мета візиту народних обранців – вивчити стан впровадження проектів, що були реалізовані в 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету, яка була отримана за сприяння Василя Амельченка та  Анатолія Евлахова. В ході візиту гості спілкувалися з керівниками та колективами причетних установ, цікавились проблемними питаннями та планами на майбутнє.

На початку зустрічі народні обранці відвідали ремонтні цехи локомотивного депо, ознайомились з робочим процесом,  цікавилися думкою представників трудового колективу щодо подальшої стабільної роботи підприємства. Лідер партії Олег Ляшко підкреслив: «Підприємство є базовим в Україні по ремонту паровозів і по їх обслуговуванню, воно одне подібне в державі, і його потрібно підтримувати. Працювати треба на зміни в галузі економіки. І головне, господарям таких підприємств не треба заважати піднімати економіку країни».

Найкращі враження у народних депутатів залишились після візиту до музичної школи ім. Н.Рахліна. Директор школи Ольга Свістунова розповіла присутнім  про здобутки як педагогічного колективу, так і учнівської молоді. Музичній школі було виділено 185 тисяч гривень на закупівлю нових музичних інструментів. Тепер у школі з’явився новий баян, ксилофон та ударна установка. Учні із задоволенням продемонстрували гостям свої вміння гри на новісіньких музичних інструментах та отримали подарунки від гостей.

Депутати  побували у  дошкільному навчальному закладі  «Центр дитячої та юнацької творчості». Очільниця  закладу  радо зустріла  гостей та щиро дякувала за увагу та підтримку. «Усі громадяни України заслуговують на гідні умови не лише праці, а й  відпочинку.  Нам вдалося забезпечити і дітлахів, і дорослих чудовими  приміщеннями для організації роботи позашкілля. І це лише початок, ми обіцяємо продовжувати роботу в цьому напрямку», – сказав Василь Амельченко.

Далі гості відвідали Сновську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, в якій було проведено капітальний ремонт фасаду, замінено вікна та двері, відремонтовано фойє школи. Народні депутати пообіцяли продовжити в цьому році роботи по утепленню навчального закладу та ремонту фасаду.

Наступним пунктом поїздки була дитячо-юнацька спортивна школа, де присутні – діти,  батьки, вчителі – мали  змогу  поспілкуватися з народними депутатами. Всі діти отримали від гостей подарунки. Далі в присутності поважних гостей відбулося урочисте відкриття  спортивного  майданчику з поліуретановим покриттям та майданчику з вуличними спортивними тренажерами, які були встановлені за рахунок  субвенції з державного бюджету на соціально – економічний розвиток окремих територій. Слід зазначити, що дані спортивні споруди  отримали свою прописку в нашому місті за сприяння народного депутата Анатолія Євлахова.

«Є надія, що відтепер завдяки спільним зусиллям депутатів та місцевої влади  школярі і молодь громади у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я. Сподіваємося, що цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона», – з такими словами звернувся народний депутат Олег Ляшко до присутніх.

День робочого візиту співпав з урочистостями з нагоди святкування випускних вечорів, тож народні обранці мали нагоду привітати випускників зі  святом.

Візит на Сновщину пройшов насичено та цікаво, народні депутати пообіцяли й надалі надавати всебічну підтримку та сприяння розвитку Сновської територіальної громади.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

Leave a Reply