» » Наш святий обов’язок – навіки зберегти пам’ять про героїзм і мужність захисників

Наш святий обов’язок – навіки зберегти пам’ять про героїзм і мужність захисників

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у війні 1939 – 1945 років. Не можна забути тих, хто віддав своє життя за мир та щастя інших людей!

З нагоди 78-ї річниці з Дня визволення Сновщини  від нацистських окупантів у міському парку відбувся мітинг-реквієм, який підготували працівники культури.  У заході взяли участь керівники громади, депутати міської та районної рад,представники від ветеранської організації,  учасників АТО/ООС, Молодіжної ради при міському голові, громадськості.

«Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся за визволення України з ворогом на фронті та в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги, – сказав у своєму виступі Міський голова Олександр Медведьов. – Дякую за мужність, відвагу і героїзм всім захисникам, які нині стоять на відстоюють незалежність на сході України!»

Учасники мітингу вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квітів до пам’ятників у міському парку і до могили невідомого солдата у дворі Свято-Миколаївського храму.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю