» » Наталія Самойлова взяла участь у робочій зустрічі голови Чернігівської обласної організації ветеранів з ветеранами Сновщини

Наталія Самойлова взяла участь у робочій зустрічі голови Чернігівської обласної організації ветеранів з ветеранами Сновщини

22 липня на Сновщину  ознайомитись із роботою районної організації ветеранів завітав голова Чернігівської обласної організації ветеранів Анатолій Скуратович разом зі своєю заступницею Людмилою Пустовойт.

В ході зустрічі ветерани поклали квіти до пам’ятних знаків у міському парку, відвідали історичниий музей та музей у локомотивному депо Сновськ, з Почесною нагородою і подарунками завітали до учасника бойових дій Петра Солодовника та привітали ветерана праці Юлію Балахонову зі столітнім ювілеєм.

Надалі захід тривав у залі засідань Управління освіти сім’ї, молоді та спорту міської ради, де Людмила Кравець, голова Сновської організації ветеранів, поінформувала присутніх про заходи, які проводились протягом першого півріччя поточного року.

Участь у роботі засідання взяли секретар міської ради Наталія Самойлова та в.о.голови РДА Володимир Карпенко.

Про виконану роботу прозвітували й голови комітетів та комісій, а з планами на майбутнє ознайомив відповідальний секретар районної організації ветеранів Віктор Кравець. Також ветерани порушили проблемні питання. На жаль, деякі з них, не можуть бути вирішені на рівні громади, міська рада не має важелів вплину на дану ситуацію (це великі черги до державного нотаріуса та безкоштовне перевезення пільгових категорій населення у маршрутках). На ці та інші запитання надала роз’яснення Наталія Самойлова. Стосовно матеріальних питань, то міська рада завжди намагається підтримати ветеранську організацію. Секретар міської ради висловила слова вдячності Людмилі Романівні, яка дуже активна, енергійна, постійно піклується про людей похилого віку. Подякувала й за візит  Анатолію Скуратовичу та подарувала маленький презент  – солодощі зі Сновська (Щорського заводу продтоварів).

Підбив підсумки голова Чернігівської обласної організації ветеранів, який був вражений активною  роботою Сновської ветеранської організації та вручив Почесну відзнаку Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктору Кравцю.

На завершення зустрічі ветерани висловили вдячність за допомогу та підтримку місцевій владі, за спонсорську допомогу в проведенні заходу отцю Павлу та Тетяні Діщенко.

 

. Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради