» » Навчання-тренінг з інформаційної діяльності «Як покращити комунікації в  громаді»

Навчання-тренінг з інформаційної діяльності «Як покращити комунікації в  громаді»

17 жовтня  в Сновській громаді за сприяння Центру розвитку місцевого самоврядування  Оксана Стельмах, радник з комунікацій провела навчання-тренінг на тему: «Як покращити комунікації в  громаді».

Участь у заході взяли працівники міської ради, управління освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради, відділу культури міської ради, музичної школи, центральної бібліотечної системи, центру дитячої та юнацької творчості, станції юних техніків, дошкільних закладів, голови громадських організацій та об’єднань, ті, кому за специфікою роботи майже щоденно доводиться створювати і поширювати інформаційні публікації про діяльність своїх організацій.

Під час заходу були обговорені питання щодо комунікацій і медіа в об’єднаних громадах, важливість налагодження внутрішніх та зовнішніх зв’язків, правильність написання новин, інформаційних повідомлень та коментарів для сайтів і соціальних мереж тощо.

Навчання відбувалось у формі діалогу,  присутні мали змогу задавати запитання лектору і отримувати вичерпні фахові відповіді.

Учасники тренінгу були вдячні тренеру за цікаве та змістовне навчання. Усі були задоволені, адже отримали для повсякденного життя корисну інформацію та мали можливість поспілкуватися один з одним в неформальній атмосфері.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Leave a Reply