» » Наводять порядок у рідному селі Жовідь, бо так роблять справжні господарі

Наводять порядок у рідному селі Жовідь, бо так роблять справжні господарі

У селі нещодавно паркан навколо дитячого майданчика перетворився у яскраву огорожу. Фарбу виділила Сновська міська рада, а допомагати фарбувати його прийшли у центр Жоведі ті, хто хоче, щоб село було гарне і дітям було приємно гратися на яскравому майданчику.

А ще, не сподіваючись на чиюсь допомогу, небайдужі до рідного села люди, в тому числі діловод, прибиральниця, працівники бібліотеки та клубу, Марія Кручко  разом з в.о старости Наталією Ховпун вкотре згуртувалися на прибирання. Цього разу прибрали територію на автомобільного мосту та біля нього при в`їзді до центру  в Жовідь. Хоч це робота служби автомобільних доріг, та селяни втомилися чекати їх і навели лад самотужки, бо це їхнє рідне село, в якому вони живуть. Повирубували гілля, яке нависло над перилами мосту, повимітали сміття. Саме ж асфальтове покриття на дорозі в жахливому стані й потребує негайного ремонту, але власними силами його не зробиш. Для зручності водіїв молодь села трохи позасипала глибокі вибоїни камінням.

І місцеві жителі, і міська влада неодноразово направляли звернення щодо  ремонту дороги до обласного керівництва та народного депутата України Максима Зуєва. Селяни сподіваються, що  їх почують і дорогу таки відремонтують.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи