» » Небесна сотня: Герої, які змінили хід історії України

Небесна сотня: Герої, які змінили хід історії України

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості патріотів, які віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 лютого у м. Сновськ відбувся пам’ятний захід з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні на території Спасо-Преображенського храму Київського патріархату біля пам’ятного хреста Героям Небесної Сотні.

Настоятель храму, Отець Миколай, відслужив Міжконфесійний молебень за невинно убієнними. Також помолилися за вбитих в Україні пастор церкви Християн Віри Євангельської «Джерело життя»  Леонід Іванов та відповідальний служитель, диякон церкви В. Щимель Євангельських християн-баптистів Павло Куценко.

В заходах взяли участь міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Іван Орда, керівники районної державної адміністрації, районної ради, підприємств та організацій району, учнівська молодь та всі небайдужі мешканці міста.

Пам’ять про невинно загублені душі українців учасники заходу вшанували хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили лампадки – символ скорботи.

Продовжилися заходи у Сновському історичному музеї тематичним концертом-реквіємом та оглядом виставки «Портрет солдата».

Директор музею Валентина ознайомила з матеріалами виставки фотографа і журналіста  Віки Ясинської. Це фотовиставка молодої журналістки, в експозиції якої 40 портретів бійців АТО з різних куточків України.

Присутні хвилиною мовчання згадали усіх, хто загинув під час Революції гідності а також тих, хто віддав своє життя за Україну на Сході нашої держави.

Пролунали скорботні  пісні творчих колективів Сновського Будинку культури.

 Протягом тижня у центральній бібліотеці оформлена та діє книжкова тематична виставка та фотовиставка «Герої не вмирають».

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply