» » Нехай ваші роки будуть зігріті теплом і любов’ю!

Нехай ваші роки будуть зігріті теплом і любов’ю!

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, які відзначаються 1 жовтня, до Сновської районної організації ветеранів України завітали міський голова Олександр Медведьов, в.о. голови райдрежадміністарції Володимир Карпенко та голова районної ради Ніна Кухаренко, щоб привітати членів організації та засвідчити високу повагу до старшого покоління. Це найчисельніша громадська організація в громаді і одна з найкращих в області. Вона налічує 6860 членів, до складу організації входить 45 первинних організацій ветеранів сіл та підприємств району. Кращими серед них є Петрівська, Жовідська, Гірська, Кучинівська, Рогізківська та ветеранські організації депо і медиків. Очолює районну організацію ветеранів з 2013 року Людмила Кравець.

Ветерани війни і праці – це золота еліта нашого суспільства, які сьогодні незважаючи на свій поважний вік та проблеми зі здоров’ям, беруть активну участь у суспільно-політичному житті громади, активно займаються патріотичним вихованням молоді й ідуть у ногу з часом.

Людмила Кравець подякувала Сновській міській раді за постійну увагу до організації та підтримку.

З нагоди свята Почесними грамотами міської ради, райдержадміністрації та райради були нагороджені  члени ветеранської організації  Валентина Красько, Володимир Атаманюк, та Анатолій Королецький.

Здоров’я вам і довголіття, шановні ветерани!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи

та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради