» » Непоправна втрата

Непоправна втрата

З глибоким сумом та болем в серці повідомляємо вам гірку новину про те, що сьогодні назавжди пішла від нас прекрасна людина – начальник Управління освіти , сім’ї, молоді та спорту Олена Іванівна Коваленко.

Олена Іванівна все своє життя присвятила роботі на освітянській ниві. З 1997 року вона працювала у школі-інтернаті «Казка», спочатку на посаді вчителя математики, потім заступника, а у 2007 році вона очолила цей заклад і перебувала на посаді директора до 2018 року. З квітня 2018 року і по теперішній час Олена Іванівна Коваленко працювала начальником Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.

Останні роки вона мужньо боролося з тяжкою хворобою і назавжди залишиться для нас прикладом стійкості духу та позитивного мислення в будь-яких складних життєвих ситуаціях. Ми не в змозі змінити обставини. Лише просимо Бога дати сил рідним і близьким перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне.

Добрий, світлий спомин про чарівну, веселу, завжди усміхнену жінку, турботливу мати та бабусю, професіонала своєї справи назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, колег, сусідів, однокласників, усіх, хто знав, любив та шанував Олену Іванівну.

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним та близьким, поділяємо разом з вами біль непоправної втрати і підтримуємо у годину скорботи.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради