» » НОВОРІЧНІ СВЯТА ЧЕКАЮТЬ УСІ З НЕТЕРПІННЯМ

НОВОРІЧНІ СВЯТА ЧЕКАЮТЬ УСІ З НЕТЕРПІННЯМ

Адже це пора веселих розваг і подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Так приємно отримати омріяний пакуночок із сюрпризом.

Дорослі стараються зробити ці миті в житті дітей незабутніми. Тож до такого чарівного дійства долучилося і керівництво нашої громади.

Напередодні новорічних свят до дитячої музичної школи ім. Н.Г.Рахліна завітав міський голова  Олександр Медведьов та начальник відділу культури і туризму Сновської міської ради Наталія Добненко.

Гості привітати талановитих учнів, які на високому рівні представляли школу та Сновську громаду на заходах різного рівня: обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, отримуючи призові місця і нагороди. Керівники побажали юним музикантам нових досягнень, успіхів та перемог в наступному році.

Всі діти отримали солодкі подарунки. Директор школи Лариса Сіренька  подякувала гостей за підтримку, а учні подарували присутнім святковий концерт, який створив атмосферу чарівності.

Фойє школи прикрашає ялинка з яскравими вогниками, яку  надав директор ДП «Сновськрайагролісгосп» Олександр Скороход. Вихователі та вихованці  щиро дякують за чудову красуню, яка буде додавати гарний настрій під час новорічних і різдвяних свят дітям і викладачам.

Відділ організаційно-кадрової, та інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю