» » Новий майданчик є. Справа за спортивними досягненнями.

Новий майданчик є. Справа за спортивними досягненнями.

Розвивається спортивна інфраструктура нашої громади. Ще не завершились роботи з реконструкції стадіону «Колос» та міської ДЮСШ, як поряд з цими об’єктами мальовничим прямокутником починає своє «спортивне життя» новий ігровий майданчик зі штучним покриттям. Він і справді став окрасою нашого 64 річного стадіону, стадіону, який омолоджуючи свій екстер’єр, немов би отримує  другу молодість.

Варто зазначити, що нова спортивна споруда з’явилась на мапі нашого міста завдяки сприяння народного депутата України Анатолія Євлахова. Опікуючись проблемами молодіжної політики в своєму виборчому окрузі, він наполіг на виділенні значних коштів на   соціально – економічний розвиток територій, що входять до 207 виборчого округу і, зокрема, для Сновського району.

Сучасний майданчик будувався з використанням нових монтажних технологій та матеріалів. Але через невідповідність погодних та темпереатурних умов технологічним вимогам, нанесення штучного покриття на підготовлену основу було перенесено з кінця 2017 року на теплий період поточного року. Наразі весь будівельний клопіт позаду і 718 квадратних метрів ідеального поліуретанового покриття чекають на виступи та тренування спортсменів , а всі ми – на нові високі спортивні здобутки представників Сновської об’єднаної територіальної громади.

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply