» » Новини громади

Новини громади

Життєдіяльність населеного пункту залежить від багатьох факторів, одним із яких є наявність водних ресурсів. Село Гірськ розміщено на такій території, де водоносні шари знаходяться на великій глибині, тому у свій час було прокладено мережу водопроводів практично по всьому населеному пункту. Восени цього року вийшла із ладу одна із свердловин, яка подавала воду до водопровідної мережі населенню.

На звернення в.о. старости Світлани Піщур щодо ремонту свердловини, оперативно відреагувало керівництво Сновської об’єднаної територіальної громади, була знайдена підрядна організація, яка в стислі терміни зробила капітальний ремонт свердловини. Було поставлено все необхідне обладнання для її експлуатації і 21 листопада в присутності першого заступника міського голови міської ради Івана Орди була запущена в роботу відремонтована свердловина.

Вартість робіт склала майже 200 тис. гривень, що не під силу було сільській раді. І тільки об’єднання в одну громаду дає можливість оперативно вирішувати складні питання.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply