» » Об’їзд міських шкіл за ініціативи депутатів

Об’їзд міських шкіл за ініціативи депутатів

За клопотанням депутатського корпусу міської ради, з метою огляду підготовки освітніх закладів міста до нового навчального року,

29 серпня відбувся їх об’їзд. Участь у ньому взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник міського голови, начальник Управління сім`ї, молоді та спорту Олена Коваленко, депутат міської ради Сергій Виблов, директори шкіл – Володимир Желій, Оксана Макаренко та Олександр Щербина.

У всіх міських освітніх закладах зроблено косметичний ремонт класних кімнат та коридорів, впорядковані прилеглі території.

У гімназії  закуплено нові меблі для методкабінету, тривають роботи  другої черги з будівництва їдальні, які планується завершити до кінця поточного року. Третя черга (внутрішні роботи та установка обладнання) буде здійснюватися у 2020 році.

Дуже гарно та естетично виглядає ЗОШ №1 після утеплення і фарбування фасаду школи влітку.

Як і обіцяв підрядник до 1 вересня  завершено роботи з облаштування внутрішніх туалетів у ЗОШ №2, які виконувалися в рамках проекту «Капітальні видатки на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщенні закладів загальної середньої освіти».

Для першокласників громади, які навчатимуться за концепцією Нової української школи, закуплено нові парти та стільці, придбано дидактичні матеріали і комп`ютерну техніку (проектор+екран+ноутбук).

Всі освітні заклад готові прийняти учнів. Ніяких зауважень від учасників об`їзду до директорів шкіл не було.

30 серпня у школах ОТГ пройшли пробні дні. Свято Першого дзвоника відбудеться 2 вересня.

Відділ організаційно-кадрової та

 інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply