» » Обдаровані діти Сновщини отримали подарунки

Обдаровані діти Сновщини отримали подарунки

Секретар міської ради Наталія Самойлова та заступник міського голови – начальник Управління освіти сім`ї, молоді та спорту Олена Коваленко напередодні новорічних свят привітали обдарованих дітей Сновської громади. 28 грудня, після дитячої новорічної програми «Рік Новий – казковий час!» їх, 76 дівчат і хлопців з сіл та міста, запросили на сцену Сновського будинку культури. Це переможці предметних олімпіад, українознавчих конкурсів ім.Петра Яцика та ім.Шевченка, вихованці ЦДЮТ, СЮТ, ДЮСШ, які зайняли призові місця в обласних та всеукраїнських конкурсах.

  • Ви наша гордість, і наше майбутнє. Бажаємо вам у наступному році подальших успіхів і перемог! Будьте щасливі, усміхнені і нехай над вашим головами завжди голубіє мирне небо! – побажала підростаючому поколінню Олена Коваленко.

А Дід Мороз і Снігуронька подарували кожному солодощі від міської ради.

Новорічні солодкі подарунки від депутата обласної ради Ігоря Вдовенка отримали всі вихованці сільських дошкільних закладів. А за кошти міської ради були придбані солодощі для міських дошкільних закладів та прийомних дітей.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської роботи