» » ОБЕРЕЖНО СТРУМ!

ОБЕРЕЖНО СТРУМ!

Сьогодні без електрики важко і майже неможливо уявити собі сучасне життя. Але електроенергія – це не тільки колосальна користь, а й при неправильному поводженні – загроза. Щоб не піддавати цій загрозі своїх близьких, себе та й взагалі оточуючих, варто знати прості правила електробезпеки:

– забороняється стороннім особам перебувати на території і в приміщеннях електромережних споруд, виробляти самовільні перемикання і підключення в електричних мережах;

– забороняється відкривати двері огорож  електроустановок і проникати за огорожі і бар’єри. Це може призвести до сумних наслідків;

– під дротами повітряних ліній і відгалужень від них до вводів в будівлі не можна зводити будь-які споруди, складати дрова, солому, розпалювати багаття.

Торкатися  обірваного проводу смертельно небезпечно!

Якщо виявили обірваний дріт, або якщо він провис чи впав на землю,  бачите відкриті двері і люки електроустановок, а також пошкоджені опори, необхідно негайно повідомити про це за телефоном Кол-центру АТ «Чернігівобленерго»:

0-800-210-310 або (0462) 772 901.

Систематично попереджайте дітей про небезпеку ураження електричним струмом і забороняйте їм вилазити на опори ліній електропередач, проникати в трансформаторні підстанції або технічні підвали житлових будинків, де знаходяться дроти і комунікації. Як правило, на цих електроустановках є попереджувальні знаки з електробезпеки і відповідні плакати. Всі ці знаки і плакати наголошують на небезпеці ураження електричним струмом.

Нагадуйте дітям, що не можна накидати на дроти дріт будь-які предмети, розбивати ізолятори, відкривати сходові електрощити і вступні щити, що знаходяться в під’їздах будинків. Переконуйте своїх дітей про всю небезпеку потрапляння під дію електричного струму. Діючі електроустановки – не місце для ігор і розваг!

 

За інформацією адміністрації Корюківського РЕМ АТ «Чернігівобленерго»

Leave a Reply