» » Обговорення поточного стану укриттів в закладах освіти

Обговорення поточного стану укриттів в закладах освіти

Відбулася зустріч представників місцевого самоврядування з Громадською організацією «ЛАМПА» та адміністрацією навчальних закладів для обговорення поточного стану укриттів.
Під час жвавої дискусії виявили певні проблеми, які потребують негайного вирішення, щоб створити необхідні умови для навчання дітей.
Міська рада надасть фінансування для проведення косметичного ремонту укриттів у двох школах та двох ліцеях громади, щоб зробити їх більш комфортними та безпечними для учнів. Громадська організація «ЛАМПА» також зробить свій внесок, облаштувавши укриття необхідними товарами.
Це значний крок вперед для підвищення рівня безпеки у навчальних закладах. Дякуємо всім, хто підтримує ці важливі ініціативи!
Проєкт «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини» реалізується Громадською організацією «ЛАМПА» у межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine