» » Обговорили важливі питання профілактики дифтерії та правця шляхом вакцинації дорослого населення

Обговорили важливі питання профілактики дифтерії та правця шляхом вакцинації дорослого населення

Сьогодні, 9 квітня, міський голова Олександр Медведьов провів робочу зустріч з керівниками Корюківського відділу ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ» Ольгою Кузюрою та Сновського відділення Анатолієм Кошелем.

На зустрічі обговорювались питання дотримання вимог Законів України «Про систему громадського здоров’я» та «Про захист населення від інфекційних хвороб», а саме вирішувались питання профілактики інфекційних та не інфекційних захворювань. Йшлося про проведення своєчасної імунізації дорослого населення вакциною для профілактики дифтерії та правця.

Щеплення АДП є одним з найбільш важливих в графіку вакцинацій. Дифтерія і правець — серйозні інфекційні захворювання, які можуть призвести не тільки до небезпечних ускладнень, але навіть до смерті. Природного захисту проти інфекційного ураження не існує, а імунітет після перенесеного захворювання зовсім нетривалий. Захиститися від хвороби допоможе вакцинація дорослого населення 1 раз на 10 років.

Було досягнуто домовленість, що після складання попередніх списків осіб, які потребують щеплень в сільській місцевості, медичні бригади зможуть виїхати безпосередньо в старостинські округи та обслужити всіх бажаючих. Зробити щеплення АДП у м. Сновськ можна в кабінеті щеплень Сновського ЦПМД, попередньо звернувшись до сімейного лікаря, вакцина наявна в достатній кількості і робиться абсолютно безкоштовно.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради