» » Обговорюємо проєкт Стратегії розвитку Сновської МТГ

Обговорюємо проєкт Стратегії розвитку Сновської МТГ

28 вересня 2021 року в адмінбудівлі Сновської міської ради в рамках обговорення проєкту Стратегії розвитку Сновської міської територіальної громади на 2021-2027 роки та Звіту про його стратегічну екологічну оцінку відбулись громадські слухання.

З презентацією проєкту Стратегії та звіту СЕО  виступила начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ганна Гукун. Стратегія Сновської громади визначає стратегічне бачення її розвитку, стратегічні та оперативні  цілі, індикатори (показники) їх досягнення, завдання для її сталого економічного і соціального розвитку. Вона ґрунтується на результатах SWOT-аналізу, проведеного робочою групою та враховує залежності, виявлені під час складання SWOT-матриці. З документами можна ознайомитись на офіційному сайті Сновської міської ради.

Під час громадських слухань було обговорено пропозиції щодо створення комунального підприємства по обслуговуванню водопровідних мереж в сільській місцевості (Гладченко В.М.), про необхідність очищення ставків та русла річки Снов у всіх населених пунктах громади (Артюшенко О.А., Ховпун Н.В., Шевардіна А.А.), про оформлення дозвільних документів на існуючі свердловини (Шевардіна А.А.), про організації навчань та обміну досвідом для фермерів громади (Артюшенко О.А.).

Всі зауваження і пропозиції прийнято до уваги і будуть враховані при затвердження Стратегії.

Нагадуємо, що обговорення стратегічного документу триває з 17 вересня по 17 жовтня п.р.

Стратегія розроблена в рамках програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)” стратегічною командою, що складається із лідерів і представників місцевої громади. Роботу стратегічної команди координували експерти Фонду Розвитку Місцевої Демократії (ФРМД) – Роберт Жарковські та Володимир Бойко – на підставі Партисипативної Моделі Стратегічного Планування ФРМД.