» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю послуг: Видатки із благоустрою, а саме: Прибирання територій  міста Сновськ та населених пунктів Сновської територіальної громади (Код CPV за ДК 021:2015 – 90610000-6 послуги з прибирання та підмітання вулиць) за номером закупівлі                              UA-2024-07-09-010024-a, по процедурі відкриті торги (з особливостями)

Обгрунтування технічних та якісних характеристик на закупівлю послуг: Видатки із благоустрою, а саме: Прибирання територій  міста Сновськ та населених пунктів Сновської територіальної громади (Код CPV за ДК 021:2015 – 90610000-6 послуги з прибирання та підмітання вулиць) за номером закупівлі                              UA-2024-07-09-010024-a, по процедурі відкриті торги (з особливостями)

Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі :

Якість послуг , Видатки із благоустрою, а саме: Прибирання територій  міста Сновськ та населених пунктів Сновської територіальної громади  повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних  характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 № 1264-ХІІ (із змінами і доповненнями), Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р. № 4004-XII. Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі послуг,а саме:  Благоустрою міста (прибирання території міста Сновськ та Сновської міської ради) складає  800000,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2024 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2024 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                         Тетяна ШИЛО