» » » Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: ДК 021:2015 (CPV): 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Видалення сухостійних аварійних дерев на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області) за номером закупівлі UA-2021-12-08-001173-a

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: ДК 021:2015 (CPV): 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Видалення сухостійних аварійних дерев на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області) за номером закупівлі UA-2021-12-08-001173-a

 Обгрунтування технічних та якісних  характеристик предмета  закупівлі:

Якість послуг з  видалення сухостійних аварійних дерев на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Видалення сухостійних аварійних дерев на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області повинно здійснюватися з урахуванням вимог відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105, Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою КМУ від 01.08.2006 р. № 1045  належне та у повному обсязі надання послуги з санітарної обрізки, видалення омели, аварійних, сухостійних дерев та вивезення деревини. Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі послуги з видалення сухостійних аварійних дерев на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області складає 400 000,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2022 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2022 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

 

Голова тендерного комітету                Сергій СИЛЕНОК

Сектретар тендерного комітету              Тетяна ШИЛО